Uczucie braku powietrza po cesarskim cięciu

Dzień dobry, we wrześniu przeszłam zabieg cesarskiego cięcia w znieczuleniu ogólnym.Od mniej więcej tego czasu dokucza mi uczucie braku powietrza szczególnie gdy się położę oraz bóle głowy części ciemieniowej przy schylaniu.Często również czuje dym tytoniowy.Czuje go tylko ja nikt więcej :( Czy moje dolegliwości mogą wynikać ze znieczulenia zastosowanego do zabiegu?Dodam że w 2006 roku przeszłam operację kręgosłupa.Czy możliwe jest że to ucisk od kręgosłupa spowodował te dolegliwości?

Aleksander Ropielewski

Nie mogę wykluczyć, że odczuwane przez Panią zaburzenia są dalekim powikłąniem znieczulenia lub samego porodu. Trudno to stwieerdzić jednoznacnzie zwłaszcza bez mozliwości przeprowadzenia badania, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.