Uczucie braku tchu przy zasypianiu

Kiedy zasypiam to mam takie dziwne uczucie. Tak jakbym przestawala oddychac, szybko otwieram oczy i jestem przestraszona . Nie zasypiam nerwowa ani nic. Takie stany mam kilka razy w nocy. Spac nie moge i jestem strasznie zmeczona. A w dzień jest mi strasznie duszno. Przez dwa tygodnie mialam puls w granicach 115 poszlam do lekarza kiedy mialam taki wlasnire wysoki, opowiedzialam mu wszystko dokladnie ale nic mi na to nie poradzil.. co jest nie tak?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wydaje się że objawy mogą mieć podłoże emocjonalne. Proponuję skonsultować się z psychiatrą.