Uczucie buczenia w głowie i leczenie odleżyn

co to za przyczyna gdy po prawej stronie glowy mi buczy ze nie mozna spac 2 pytanie jak domowymi sposobami leczyc choremu odlezyny czy lekarz ma taki obowiazek skierowac chorego do szpitala specjalistycznego

Przyczynę objawów ze strony ucha może określić laryngolog po zbadaniu. Odleżyny można leczyć w warunkach domowych, np przy udziale pielęgniarki środowiskowej. Wskazania do hospitalizacji ustala lekarz.