Uczucie bulgotania i przelewania w brzuchu u 18-letniej osoby

Witam, cierpie na ciagle bulgotanie i przelewanie w brzuchu, wystepuje to bez wzgledu na to co jem, dolegliwosci ustepuja jedynie po nospie ale biore ją juz od 3 msc i mam wrazenie ze przestaje ona działać. zazywalam juz debretin, wyciag z czarnego orzecha, siemie liniane, mentowal oraz leki uspokajajace typu relamax . Nie mam juz pomysłu i przede wszystkim sił by dalej z tym walczyc, jest to bardzo uciazliwe, szczegolnie ze w tym roku mam mature.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, określenie prawdopodobnej przyczyny wymaga wykonania badania lekarskiego. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, na podstawie wykonanego badania będzie można określić rodzaj oraz konieczność dodatkowych badań.