Uczucie bulgotania po lewej stronie na wysokości żeber

Witam od 3 dni mam dziwne uczucie bulgotania po lewej stronie na wysokości żeber, a raczej odnoszę wrażenie że ma do miejsce pod żebrami na długości od pod piersi do 5 żeber w dół. uczucie bulgotania. "bulgotanie" pojawia się nagle i cyklicznie co 3-5 minut przez godzinę i za jakiś czas ponownie. Kolokwialnie uczucie to można porównać i wrażenie jakie wywołuje do dmuchania w rurkę do szklanki z wodą.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego trudno jest mi stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości i jakie leczenie może pomóc. Doradzam wizytę u lekarza.