Uczucie bycia ignorowaną przez chłopaka

czuję sie nieszczęsliwa i ciągle płacze przez chłopaka. na poczatku związku było wszystko idealnie a teraz czuję się jak ,,nikt,, są dla niego ważniejsze gry , koledzy ..codziennie tylko napisze dziendobry, co robisz i dobranoc , nic milego nie napisze nigdy i nie dzwoni..na week gdy sie widzimy to siedzimy u niego w pokoju , on gra , itp nigdzie mnie nie zabiera.wczoraj sie nie odzywalam 5 godz, to do tej pory sie nie odezwal,czy mu na mnie zależy? ja się bardzo staram , dzis dzwonilam 30 razy

Może warto zapytać o to jego? W spokojnej rozmowie, nastawionej na rozwiązanie (a nie wylewanie żalu) spróbować opowiedzieć o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach wobec chłopaka i związku. Zapytać jego o to samo. Razem wypracować własny model związku, który satysfakcjonowałby oboje.