Uczucie bycia obserwowanym przez demona

cały czas czuje że ktoś mnie obserwuje (nw dlaczego ale mam wrażenie że to jakiś demon) stoi za mną i obsewuje mnie wszędzie on jest w szkole, na zakupach, w samochodzie, pod prysznicem.. itp. Jest on do mnie pokojowo nastawiony ale czuję że tylko wykorzystuję moją naiwność. Gdy szłam dzisiaj rodzicom otworzyc drzwi byłam już dosłownie przygotowana na to że coś mnie wciągnie z powrotem do domu już prawie krzyczałam ale nic się nie stało. Słyszałam również parę razy szepty

Odczucia, jakie Pani opisuje, wskazują na to, że może mieć Pani poważne problemy i należałoby się bezzwłocznie zgłosić na konsultację do psychiatry i / lub psychoterapeuty.