Uczucie bycia pod wpływem alkoholu i problemy z zapamiętywaniem

Od paru miesięcy męczę się z dziwnymi objawami. Cały czas czuje się jak bym był pod wpływem alkoholu, nie mam zaburzeń równowagi ani mowy ale widze wszystko tak jak bym był pijany. Mam problemy z odróżnieniem snu od realnego świata. Nie mal cały czas czuje się jak w śnie, jak by to wszystko było nie prawdą a na dodatek mam bardzo duże problemy z zapamiętywaniem wszystkiego.

Proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem psychiatrą i neurologiem. Ważna byłaby diagnoza i podjęcie leczenia. Nie należy ignorować podobnych objawów, gdyż pomimo, że mogą znamionować jedynie stres i przemęczenie, mogą być także objawem innych zaburzeń (np nerwicy)