Uczucie chwiania w głowie

Mam 36 lat , od ok roku dokuczają mi lekkie zawroty głowy , takie uczucie chwiania, pływania w głowie. Dodatkowo przytykają mi sie uszy oraz w prawym uchu czuję czasami takie rozpieranie. Laryngolog stwierdzil jedynie lekkie zaburzenia równowagi nie dał żadnych leków. Badanie podst. w normie słuch też .Co może mi dolegać?

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pani zawrotów głowy
i zaburzenia równowagi oraz znalezienia właściwego rozwiązania problemu
jest konsultacja z neurologiem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie