Uczucie ciągłego głodu a wzdęcia i luźne stolce

Witam. Od jakiegoś czasu zmagam się z wielkim dla mnie problemem - nieustannego głodu. Od 10 lat leczę się na ZJD i refluks, mam niezaleczony H.Pylori i zapalenie jelita niewiadomego pochodzenia. To uczucie głodu staje się coraz większe - obecnie pojawia się już tuż po posiłku i ciągle narasta. Towarzyszą temu nieustanne wzdęcia. Poza tym mam bardzo obfite, często luźne stolce i pobolewania po lewej stronie brzucha. Badałem poziom lipazy i enzymów wątrobowych i są b. dobre, celiakia wykluczona.

Aleksander Ropielewski

Na chwilę obecną sugeruję wyleczenie infekcji H.pylori, która może pomóc zmniejszeniu Pani dolegliwości, a jeżeli nie nastapi poprawa wykonanie badania gastroskopii.