Uczucie ciągłego napięcia, bóle karku

Mam 30 latka Latem zaczal bolec mnie kark uczucie ciaglego napieci dodatkowo ciagle uczucie ciagniecia pod pachami. Zrobilam badanie usg piersi i pach wynik w porzadku brak zmian czy powiększonych węzłów ale napiecie karku nie ustepowalo a na szyi w trakcie mowienia zaczela pojawiac sie z prawej strony duza zyla, palcami po prawej stronie nad obojczykiem wyczulam kulke na usg szyi czysto na upartego powiedziano mi ze to wezel chlonny 8 mm a dzis oprocz niego wyczulam wezel chlonny pod zuchw

Skoro w USG węzłów szyi, piersi i dołów pachowych nie wyszło nic niepokojącego to nie ma powodu do obaw. Oczywiście wyniki trzeba skonsultować z lekarzem prowadzącym i oczywiście poddać się w chwili obecnej skoro wyczuła Pani sobie coś niepokojącego pod żuchwą badaniu bezpośredniemu. Co do bólu karku zapewne wskazane byłoby wykonanie RTG odcinka szyjnego kręgosłupa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.