Uczucie ciągłego przelewania się w brzuchu

Witam mam pytanie mój mąż ma problemy z brzuchem ma uczucie ciągłego przewalania sie w brzuchu i bulczenia po posiłku nie każdym musi iść do toalety jest to dla niego uciążliwe bo boli go cały czas brzuch tylko w nocy nie jak wstanie już się zaczyna i tak cały czas proszę o pomoc co robić?.

Witam,
opisane przez Panią dolegliwości powinny być skonsultowane bezpośrednio w gabinecie lekarskim (po badaniu przedmiotowym i zebraniu obszerniejszego wywiadu).
Zalecałabym zatem wizytę u lekarza POZ celem wykonania badania USG jamy brzusznej, podstawowych badań laboratoryjnych, być może wskazana będzie kolonoskopia.

pozdrawiam!