Uczucie ciągłego zimna i podwyższona temperatura ciała
Witam .Od kilku tygodni mam bóle głowy, lekko podwyższoną temperature i stale jest mi zimno. Badania wychodzą w normie.Testy tarczycowe również w normie. wszystkie badania neurologiczne zostały przeprowadzone i niczego nie wykryły( eeg głowy,ct ) Temperatura utrzymuje sie na poziomie 36,9-37,3 ale mam dreszcze jak przy 39 stopiach. Prosze o pomoc.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc ponieważ mam za mało informacji oraz brak możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego. Sugeruję wykonanie diagnostyki pod kątem chorób autoimmunologicznych pod okiem reumatologa.