Uczucie ciągnięcia mięśnia brzucha

Od wczoraj boli mnie brzuch z prawej strony. Przy chodzeniu ciagnie jak mięsień. Przy siadaniu na krześle odczuwam ból. Mam czeste infekcje dróg moczowych. Tydzien temu usg wykazało jedybie torbiel w prawym jajniku ktory przy badaniu ginekologicznym był juz o połowę mbiejszy i okazal sie niegroznym pecherzykiem. Czym spowodowany moze byc ten bol? Dodam ze kluje przy uciskaniu, z prawej strony oraz pod pepkiem.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.