Uczucie ciągnięcia w nodze po poparzeniu

Witam serdecznie, tydzień temu poparzylam sie wrzątkiem. Najbardziej ucierpiał staw skokowy lewej nogi, poparzenie III stopnia. Rana goi sie prawidłowo ale kiedy jestem w pozycji pionowej zaczyna mnie co jakis czas ciągnąć miejsce rany, nie jest to ból odczuwalny bezpośrednio na ranie tylko tak jakby skurcz przeszywajacy wzdłuż ścięgien pod rana. Ból trwa zazwyczaj kilka sekund po czym puszcza i wszystko wraca do normy. Dodam ze tego typu ból sporadycznie pojawia sie kiedy noga jest w spoczynku. Czy to mogą byc tak zwNe przykurcze? Co mogę zrobić aby bol ten zmniejszyć?

Szanowna Pani, ból może wynikać z gojenia rany. W III stopniu oparzenia dochodzi do zniszczenia zakończeń nerwowych. Jeśli po wygojeniu objawy nie miną to zalecam konsultację u lekarza prowadzącego. Serdecznie pozdrawiam