Uczucie ciała obcego w gardle

Witam.Od tygo cierpię na uczucie guza/ ciała obcego w gardle.Spotkałam się z wieloma opiniami w internecie i nie mam pojęcia chi to jest i jak pozbyć się tego. Myślę ze zaczęło się lekkimbolem gardła. miałam też i dziś też znów mam tzw kamienie migdałowe, nieprzyjemny zapach z ust. Klucha w gardle niejest odczuwalna przyjedzeniu ale polykaniy sliny i ruszaniu glowa mocno juz tak.Nie wiem czy to od migdałów bo jest to zlokalizowane nisko.Cierpię też na częste zgagi, cofanie jedzenia i odbijanie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Osobiście sugerowałbym konsultację z gastrologiem gdyż wspomniane objawy mogą mieć związek z pojawiającą się okresową zgagą oraz cofaniem się pokarmu. Możliwy jest refluks żołądkowo- przełykowy.