Uczucie ciała obcego w gardle a stosowanie leku na refluks

Witam, po krótce, od ponad dwóch tygodni mam uczucie "czegoś" w gardle, przez co jest mi niedobrze (dosłownie naciaga na wymioty). Lekarz przepisał Agastin na refluks. Zażywam ponad tydzień, nie widzę poprawy. Robiłem badania (morfologia, ob, kał, mocz).Wyniki wyszły poprawne. Dzisiaj zrobiłem badanie na helicobacter, czekam na wynik.Podsumowując objawy: -Uczucie guli w gardle -Biały nalot na języku -Częste oddawanie moczu (co godzinę) -mała swedzaca wysypka na dłoni (ustała pook1godzinie

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.