Uczucie ciała obcego w przełyku

Witam serdecznie. Dzis podczas śniadania jadlem herbatnika i w pewnym momencie po polknieciu jednego z kawalkow poczulem uwieranie w gardle. Nie przeszkadza mi to w oddychaniu, nie boli. Mam tylko uczucie ze ponizej jablka adama mam "cos" w gardle. Picie wody, jedzenie dalsze w ciagu dnia nie pomoglo uczucie jest nadal. co w tym przypadku zrobic? Czy po prostu czekac az sie rozpusci ta czesc herbatnika ktora gdzies w gardle utkwila? Dodam ze sie nie zakrztusilem ani nic z tych rzeczy.

Herbatnik to nie problem, rozpuści się. Gorzej jak coś było w herbatniku. Zrób, jak to nie przejdzie badanie przełyku u laryngologa lub gastrologa.