Uczucie ciepła po prawej stronie brzucha i codzienne wymioty

dzien dobry,mam takie dziwne uczucie ciepla po prawer stronie brzucha -wzdluz prawej strony ciala ,czasami rozciaga sie do lopaki co to moze byc chcialam dodac ,ze mam problemy z jedzeniem i wymiotuje codziennie

Aleksander Ropielewski

Pani objaw jest mało specyficzny i niestety bez możliwości badania i ew. poszerzenia diagnostyki nie jestem w stanie udielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u lekarza, który będzie miał szanse przeprowadzić badanie i ew. zleci badania w celu ustalenia przyczyny.