Uczucie ciepła pod czaszką

Dzień dobry. Mam pewien problem z moją 15-letnią córką. Ostatnio skarży się na dziwne ciepło pod czaszką ( część czołowa). Nie ma gorączki, ani innych widocznych objawów. Jednak ona bardzo dużo się uczy. Często śpi nawet 3,5 h dziennie! Jednak dowiaduję się o tym oczywiście po fakcie, gdyż zabraniam córce tak długo siedzieć w nocy. Czy to może mieć wspólnego z tymi objawami? Dodam tylko, że córka ostatnio jest bardzo zmęczona. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może mieć to związek z przemęczeniem związanym z nauką i stresem, ale może warto byłoby także wykonać badania hormonalne tarczycy.
Pozdrawiam