Uczucie ciepła w klatce piersiowej i kołatanie serca

Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie ciepła w klatce piersiowej i czuje kołatanie serca. Jak moze byc przyczyna? 9 miesięcy temu miałam zabieg Ablacje bo miałam Arytmie. Czy moze ona powracać? Za tydzień mam miec Stendy zakładane do żyły bo mam zakrzep czy te objawy co teraz sa moge przeszkodzić w czasie zabiegu?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku występowania takich objawów, wskazana jest konsultacja u kardiologa lub lekarza poz.