Uczucie ciężkich rąk a nerwica

Witam czy uczucie ciężkich rąk czasem nóg może być objawem nerwicy? Chodzę na psychoterapię ale co chwilę mam jakieś inne objawy które mnie przerażają, badania z końca lutego w tym glukoza tsh crp wszystko w normie poza cholesterolem ale lekarka kazała się nie przejmować bo podwyższony nie dużo. Nie jestem otyła, ale dopiero od niedawna ćwiczę bo prowadzę raczej siedzący tryb życia.

Dzień dobry,

Najlepiej jak o swoich objawach porozmawia Pani z własnym psychoterapeutą, ponieważ to on/a zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.