Uczucie ciężkości na żołądku i problemy z wypróżnianiem

3 dni temu zjadlam normalnie sniadanie, obiad i kolacje. Na drugi dzien po przebudzeniu poczulam ze jest mi niedobrze i ze cos mi "siedzi" na żołądku. Cały dzien nic nie przełkłam i nie mogłam pić, właściwie nie mogłam się ruszyć. Wieczorem wymiotowałam i poczułam chwilową ulge. Następnego dnia jadłam "suche" bułki ale gdy tylko zjadłam albo wypiłam wode czułam ze moj żoładek robi sie twardy i ogromny mam tez problemy z wypróznieniem mimo ze dzisiaj juz normalnie jadlam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania nie można się wypowiedzieć.