Uczucie ciężkości po lewej stronie brzucha

Witam. Mam 32 lata, jestem facetem. Mój problem polega na uczuciu ciężkości po lewej stronie brzucha. Wrażenie jakby tam siedział bardzo duży kamień. Jakby to wszystko działo się w jelitach. Czasem uczucie skręcania jelita. Przez pewien czas zdarzało się ściskanie w żołądku. Miewam biegunki chociaż nie przez cały czas. Nie narzekam na apetyt, nie chudnę czasami robi mi sie niedobrze Czy może to być coś groźnego??? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na tym etapie wskazane jest wykonanie badania USG w celu oceny narządów wewnętrznych.