Uczucie daja vu i mdłości

Mam 40 lat i od prawie siedmiu mam dziwne ataki.Atak polega na tym że mam uczucie deja vu któremu towarzyszą silne mdłości i wrażenie że stanie się coś złego. Trwa to do 30 sekund. Po całym zdarzeniu czuję silne kołatanie serca i skacze mi ciśnienie(nawet 170/100).Tego typu ataki nie zdarzają się regularnie,miewam czasami poł roku przerwy a czasami atak dwa razy w tygodniu. Przyjmuję leki na nadciśnienie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno powiedzieć czym jest to spowodowane. Możliwe iż wynika to z choroby podstawowej.