Uczucie deja vu i osłabienie

Witam, od niedawna towarzyszą mi dziwne "ataki". Chodzi o to że odczuwam dziwne deja vu, chwile później robi mi się słabo, czuje ucisk w klatce piersiowej i mdłości. Takie ataki powtarzają się nie systematycznie, czasem kilka razy dziennie, co to może być i do kogo udać się z tym problemem?

Proszę wykonać podstawowe badania zlecone przez lekarza POZ. Jeśli one nic nie wykażą - proszę skonsultować sprawę z neurologiem. Na koniec proszę również spotkać się z psychologiem (o ile wcześniejsze badania nie wykażą fizjologicznego źródła problemu). Pozdrawiam

Witam,

Jeśli lekarze nie wykażą innej przyczyny, to tło opisanych przez Pana trudności może być psychologiczne. Jeśli tak się rzeczywiście okaże, zachęcam do wizyty u psychologa/psychoterapeuty lub/i lekarza psychiatry i podjęcie leczenia. Współczesna psychoterapia i psychiatria są skuteczne.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

Witam Pana. Najważniejsze to udać się do specjalistów. Odwlekanie tego kroku będzie potęgować u Pana niepokój związany z nieznanym źródłem Pana objawów. Proszę zacząć od lekarza ogólnego, który może zlecić niezbędne badania i kontakt ze specjalistami. Wśród nich może być psycholog, jeśli Pana objawy mają naturę psychogenną. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/