Uczucie do byłego partnera a jego ślub z inną kobietą ze względu na ciążę

Mężczyzna mojego zycia dwa msc temu wziął slub cywilny z kobietą której nie kocha, ze względu na ciążę. Rok temu się rozstalismy. O ile tak nazwać to można, nie urwalismy kontaktu,jest on telefoniczny.Nadal się kochamy , co robić?

Witam serdecznie,
Rozumiem, że jest Pani bardzo trudno pogodzić się z aktualną sytuacją. Jednak Pani były parter podjął decyzję i związał się z inną kobietą i będzie miał z nią dziecko. Myślę, że podtrzymywanie kontaktu tylko powoduje, że cierpi Pani jeszcze bardziej. Proszę się zastanowić, czy warto robić to nadal.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Użyła Pani sformułowania "nadal się kochamy". Jeśli rzeczywiście oboje Państwo jesteście pewni żywych uczuć do siebie nawzajem, to odpowiedź na pytanie "Co robić" również leży między Wami.

Pozdrawiam!