Uczucie dreszczu od głowy do nóg

Witam jestem męzczyzną 27lat jestem człowiekiem zdorowym pełnym energii, lecz dokwiera mi ostatnio pewna niemiła przypadłość; wydaje mi się że przechodzi mi dreszcz od głowy do nóg trwa to do 10-15 sek wydaje mi sie przy tym jak bym miał stracić równowagę , jest to nagłe , czy siedze w domu czy w pracy nieistotne, co to może być, prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Być może będzie konieczność konsultacji neurologicznej.