Kobieta , 51 lat Witam. Mam bardzo duzy problem z ciocia. Ma 51lat od pol roku czuje zdretwiale nogi i zimne az po stopy. Ogromny bol stop oraz ucucie jakby ktos nasypal piach w buty. Neurolog twierdzi ze nie jego sprawy reumatolog to samo.. inni lekarze twierdza ze zmysla. bylismy w szpitalu okazalo sie ze ma woreczek zolciowy z kamieniami oraz zapchane jelita. Dostala leki ale nadal czuje bole oraz jakby puchla razem z brzuchem. Co robic jak w szpitalu nie chca przyjac a nie moze spac w nocy oraz zaczela utyka
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Chirurgia – Operacje są podstawą gałęzi medycyny nazywanej chirurgią. Nazwa ta powstała z greckich słów: cheir − ręka, ergon – czyn, działanie. Określenie „chirurgia” jest używane jako skrót bardziej szczegółowej nazwy „chirurgia ogólna”.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: