Uczucie drżenia a nerwica

Witam czy uczucie drżenia mogą być spowodowane od nerwicy? Dodatkowo mam także uczucie kołotanie serca, mam stwierdzone zaburzenia nerwicowe.I nie wiem czy robić jakieś dodatkowe badania na pasożyty itd.

Witam,

drżenie może być objawem nerwicowym lub efektem ubocznym leków stosowanych w leczeniu nerwicy. Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym i poinformować go o swoich objawach. Zachęcam także Pana do współpracy psychoterapeutą by jak najlepiej poradzić sobie z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik