Uczucie duszenia u 6-latka

dziecko 6-letnie mówi że ma uczucie jakby coś wpadło mu w przyłyk i czasami podduszało... stara sie odkaszlnąc i wyplówa spoiro śliny

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana konsultacja laryngologiczna. Być może dziecko ma ciało obce w drogach oddechowych. Sytuacjia wymaga weryfikacji klinicznej.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że dziecko ma alergię lub nietolerancję pokarmową. Jest dużo innych przyczyn podobnych objawów, jednak bez zebrania wywiadu i przeprowadzenia badania mogę jedynie spekulować i nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u pediatry, który zbada dziecko i będzie w stanie udzielić pomocy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski