Uczucie dyskomfortu okolic intymnych

witam. Od ponad tygodnia borykam się z uczuciem dyskomfortu okolic intymnych. Odczuwam swędzenie i lekkie pieczenie warg sromowych a na początku było odczuwalne jakby lekkie kłucie w pochwie. Teraz utrzymuje się lekkie pieczenie i sam dyskomfort, nawet podczas chodzenia. Od wczoraj doszło do tego lekkie uczucie pieczenia podczas oddawania moczu. Dodam, że jestem dziewicą. Co to może być? Przeziębienie pęcherza? Jak temu zaradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

może to być infekcja dróg moczowych lub rodnych albo łączna infekcja. Proponuję udąc się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.