Uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej

Witam. Od ponad pół roku często w nocy pojawia mi się dziwny dyskomfort w klatce piersiowej (jakby od strony serca). Nie jest to ból. Przez to dziwne uczucie nie mogę sie ułożyć do spania. Wierce się, a w momencie kiedy myślę, że wszystko okej zaczyna sie znowu. Doprowadza mnie to momentach do szału. Kiedy próbuje na złość pozostać w danej pozycji, dyskomfort sie potęguje zmuszając mnie so ruchu. Jakoś w kwietniu byłem z tym u lekarza, serce i wszystko inne w normie. Przepisano mi Trittico CR (?), spałem po tym jak dziecko i bez problemów, jednakże musiałem duzo odsypiac a przy porannych zmianach bylo ciężko. Odstawiłem i nie bylo problemu przez dobre półtora miesiąca. W czym może być problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powedizeic. Być moze objawy maja tło nerwicowe.