Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie dyskomfortu w żołądku pomimo stosowania leków na refluks żołądkowo-przełykowy

witam.w mlodosci spozywalem czesto alkochol,tzn okolo 10 lat temu zaprzestalem calkowicie okolo 8lat temu jednak od tegoc zasu mam stwierdzony refluks i w gastroskopiach lekkie zapalenie zoladka i zolc w zoladku a wkolejnych dwoch zapalenie zoladka nadzerki na przelyyku juz bez zolci w gastroskopi..zazywam leki typu helides jednak pomagaja polowicznie.rano budze sie zdyskomfortem wzoladku anoc jest przespana norlamnie..czy jest toz wiazane zrefluksem czy zazolcaniem zolci do zoladka
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Ryzyko związane z gastroskopią

Gastroskopia to badanie wykonywane w celu oceny stanu układu pokarmowego. Czy może być ono dla nas niebezpieczne? Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Szanowny Panie - Tak - ewidentny refluks alkaliczny.
Proponuję udać się do dobrego gastrologa-chirurga, który wdroży odpowiednie leczenie. Dotychczas, nie był Pan leczony prawidłowo.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety