Uczucie dziewczyny do dwóch chłopaków jednocześnie

Witam mam problem z dziewczyną. Kiedyś była z jednym chłopakiem ale po roku zerwali i zaczęła chodzić ze mną pochodziliśmy 5 miesiecy i z trudnem zerwała ze mną i wróciła do niego bo on chciał. Ale zdradzała go ze mną. Jako że im nie wyszło to po 2 tygodniach zerwała z nim i wróciła do mnie. Minął rok a on znowu z nią chce być i ona mi mówi że kocha i jego i mnie. I że by chciałabyć i z tym i z tym a jak pytam coś kto dla niej jest waniejszy itp to odopowiada nie wiem. Co mam robić prosze o pomo

Witam, Pana dziewczyna ma poważny problem w podjęciu decyzji.Zadanie dla Pana polega na tym aby zastanowić czy chce Pan rzeczywiście być z kimś kto tak dalece nie może się zdecydować, że wędruje z rąk jednego mężczyzny do drugiego.Dla większości ludzi byłyby to raczej nie do przyjęcia i skłoniło do zerwania z taką osobą. Dlaczego dla Pana nie? Nie szanuje Pan samego siebie? Istnieje spore prawdopodobieństwo, że dziewczyna po prostu nie kocha żadnego z Was.Jeżeli aktualnie jest z Panem, sugeruję jasne postawienie sprawy: "jesteśmy razem i oczekuję,że w żaden sposób nie będziesz kontaktowała się z byłym" Jeżeli nie będzie w stanie spełnić tej prośby, radzę zamknąć tą relację i poszukać kogoś innego, dla kogo właśnie Pan, będzie absolutnie najważniejszy.Pozdrawiam

Witam. A może dziewczyna zdradzała Pana z tamtym chłopakiem. Ciekawe czemu tak Pan nie pomyślał, ale to bez znaczenia bo obydwoje byliście zdradzani. Tu trzeba decyzji mądrego, a mądry to ten, który odpuści sobie taką sytuację i na coś się zdecyduje, podejmie krok.
Magdalena Brabec

Dziewczyna może rzeczywiście ma trudności w określeniu swoich uczuć. Ważne, żeby Pan był świadomy swoich i tego, ile jest wstanie czekać i co znieść. Do tej pory te relacje były dość mocno niepoukładane i nadal trudno jest je poukładać, a bez tego trudno budować zaangażowanie, poczucie zaufania i bezpieczeństwa w związku. Tylko, ze dziewczyna nie ma motywacji do zmiany. To Panu jest trudno w tej sytuacji, dlatego to Pan może działać, dla swojego dobra. Jans postawienie sprawy i granic, mówienie otwarcie o tym co Pan czuje, potrzebuje, oczekuje, a także o tym co jest nie do zaakceptowania i konsekwencja w tym powinny być pomocne. Ważne, żeby jednak był Pan do wszelkich swoich działań głęboko przekonany.