Uczucie gorąca a stosowanie Piperine Forte

witam Czy suplement Piperine Forte moze powodowac to ze jest mi strasznie goraco, poce sie i mam zawroty glowy ? Borykam sie bezskutecznie z nadwaga z powodu PCOS i te tabletki to moja deska ratunku, wzielam dzisiaaj pierwsza tabletke.

Suplement ten może wywołać opisane przez Panią objawy. Biorąc pod uwagę Pani stan zdrowia i uwarunkowania zażywanie takich specyfików jest niewskazane, gdyż mogą wywołać więcej szkody niż pożytku. Redukcja masy ciała przy PCOS jest możliwa - jeżeli znajdzie Pani dobrego specjalistę, który Panią poprowadzi ma Pani duże sznase na sukces.