Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie gorąca a stosowanie Piperine Forte

witam Czy suplement Piperine Forte moze powodowac to ze jest mi strasznie goraco, poce sie i mam zawroty glowy ? Borykam sie bezskutecznie z nadwaga z powodu PCOS i te tabletki to moja deska ratunku, wzielam dzisiaaj pierwsza tabletke.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Najczęstsze błędy w odczycie poziomu cukru we krwi

Suplement ten może wywołać opisane przez Panią objawy. Biorąc pod uwagę Pani stan zdrowia i uwarunkowania zażywanie takich specyfików jest niewskazane, gdyż mogą wywołać więcej szkody niż pożytku. Redukcja masy ciała przy PCOS jest możliwa - jeżeli znajdzie Pani dobrego specjalistę, który Panią poprowadzi ma Pani duże sznase na sukces.

Specjalistka żywienia człowieka. Udziela porad dietetycznych.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety