Uczucie gorąca, brak apetytu, mdłości - do jakiego lekarza się udać?

Mam 21 lat, kobieta. Mam zdiagnozowaną i leczoną od 5 lat niedoczynność tarczycy oraz zdiagnozowany zespół policystycznych jajników (dostałam leki, ale dopiero zacznę brać od następnego cyklu). Około tydzień przed pójściem do szpitala na badania w kierunku PCOS miałam dziwny przypadek - zaczęło robić mi się słabo, miałam już od kilku dni uczucie gorąca, chciało mi się wymiotować i czułam ucisk w żołądku, położyłam się i przeszło. Było to ok. 7 dni przed dostaniem miesiączki. Miesiąc później, przed wyjazdem i też ok. 7 dni przed dostaniem miesiączki sprawa się powtórzyła - przez kilka dni uczucie gorąca, momentami uczucie zasłabnięcia, brak apetytu, mdłości i kłopoty z żołądkiem. Myślałam, że to związane z okresem, ale dzień po jego skończeniu (wczoraj) znów poczułam się słabo, zrobiło mi się niedobrze (lepiej się poczułam, gdy zwymiotowałam i trochę poleżałam), ale brak mi kompletnie apetytu. Tym zdarzeniom towarzyszy potworny lęk, że zemdleję, stracę przytomność albo jeszcze coś gorszego. Ostatnio boję się wychodzić z domu, a za jakiś tydzień mam wyjechać zagranicę. Nie wiem, co robić. Z czym to może być związane? Jakie badania wykonać? W szpitalu miałam zrobione wszystkie badania krwi i USG jamy brzusznej - wyniki bez zarzutu.

Witam,

W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczne jest zebranie szczegółowego wywiadu lekarskiego, badanie fizykalne oraz odpowiednie badania dodatkowe zaplanowane na podstawie uzyskanych  z wywiadu i badania lekarskiego informacji. Nie obędzie się więc bez wizyty u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam