Uczucie gorączki i osłabienia mięśni oraz lekki ból glowy

Witam mam 21 lat i wczoraj wieczorem zacząłem odczuwac nastepujace objawy: Uczucie gorączki (nie wielkie) i oslabienia mięśni i lekki ból glowy .Bez kaszlu ,kataru ,braku głodu i innych objawow .Od wczoraj zazylem 2 tabletki ibuprofenu cytryna itp i dzis jest juz duzo lepiej . Czy to moze/mogła byc grypa? Czy moge jutro przy braku objawów zagrac mecz p nożnej?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze gra w pilke nozna moze oslabic organizm i doprowadzic do rozwoju infekcji, objawy moga wskazywac na infekcje wirusowa.

Lek. Katarzyna Szymczak

To zapewne infekcja wirusowa, jeśli będzie się Pan dobrze czuł może zagrać w meczu.
Pozdrawiam