Uczucie guli i napływu flegmy w gardle

Witam...od ok tygodni borykam sie z uczuciem guli czy też flegmy najpierw była ona w gardle na wysokosci krtani,teraz prucz tego uczucia w krtani mam takie paskudne uczucie zapchania sie chlebem suchym w przełyku od czesci krtani do żołądka,to uczucie jest ciągłe z rana jest najbardziej dokuczliwe gdyż pprzy szerszym otwiaraniu buzi np.mycie zębów czy kaszlnięcie mam odruchy wymiotne..to jest uczucie tak jak by zgagi która pali w przełyku jednak to Nie pali tylko dosłownie zapycha Mnie..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć tło infekcyjne jak i być konsekwencją choroby refluksowej. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie.