Uczucie guli w gardle z lewej strony

Witam! Od dwóch miesięcy mam uczucie 'czegoś' w gardle z lewej strony. Dzisiaj zaglądając do gardła, zauważyłem niewielki guzek około 3x3mm z całkiem lewej strony za migdałkiem na dole na sklepieniu języka ze ścianką boczną (nie wiem jak to nazwać) w każdym bądź razie nie boli, nie ma gorączki, nie mam trudności w przełykaniu i oddychaniu, tylko dyskomfort, bardziej daję sie we znaki gdy gardło jest suche. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w obrębie tarczycy. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.