Uczucie kłucia między żebrami

Dobry wieczór, Mam 28lat- kobieta. Od jakiegoś czasu mam uczucie kłucia miedzy żebrami z prawej strony. Ból jest jednostajny ale po paru minutach zawsze mijał, natomiast dzisiaj uczucie bólu trwa już przeszło 9h, wzięłam jedną tabletkę Pyralgina ale nic nie pomogło. Zaznaczam, ze w ostatnim czasie nie uprawiałam żadnych sportów. Raz bół przeszedł na plecy ale też między żebrami. Co może powodować takie dolegliwości...?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną opisywanych przez Panią dolegliwości mogą być schorzenia układu kostno-mięśniowego (schorzenia żeber, kręgosłupa), ale również schorzenia pęcherzyka żółciowego. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie jest możliwe ustalenie przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.