Uczucie kłucia po prawej stronie brzucha

witam mam problem z kuciem po prawej stronie brzucha porobilam badania krwi i kregoslupa mocz i usg okik ginekolog tez okik a nadal kuje to juz 8 lat z przerwami bardzo sie z tym mecze ostatnio bylam na usg to mi wykryli ze mam polipa czy zloga 4 mm i juz nerwy ze zaraz zabieg mam naprawde dosc tych kuc .co to moze byc wyrostek robaczkowi inych objawow nie mam tylko kucia co moge brac zeby to nie kulo lub jakie badanie zrobic prosze o odpowiedz rozszezona a nie 1 zdanie dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli miała Pani wykonane mnóstwo badań a ich wyniki są prawidłowe, warto rozważyć psychogenne pochodzenie objawów. Kłucia mogą być także konsekwencją złogów w drogach moczowych. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.