Uczucie kłucia w brzuchu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam serdecznie. Czy mogę być w ciąży mimo normalnego okresu i negatywnego wyniku testu ciążowego? Martwi mnie jedynie dziwny ból brzucha od kilku dni - uczucie kłócia tak jakby w jajnikach, czasem pośrodku brzucha poniżej pępka. Czy może być to objaw ciąży? Około 2-3 tyg. temu miałam infekcję miejsc intymnych(leczona, ale może się pogłębiła i stąd te bóle?). Ostatni stosunek odbyłam ponad miesiąc temu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Dolegliwości najprawdopodobniej są związane z infekcją. W opisanej przez Panią sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Sugeruję kontakt z ginekologiem.