Uczucie kołatania w głowie a nerwica

Witam.Czy przy nerwicy mozliwe jest co chwile takie uczucie kołowania w głowie?trwa to kilka senund,przechodzi po czym znowu wraca.Dotego drży mi co chwilę prawa ręka,mam wrażenie że cała drże od środka.No i co najgorsze mam co dzień co raz to słabsze nogi.Trzyma to cały dzień,jakby mieśnie mi się odklejały od kości.Chodzę jak pijana.Tarczyca,morfol,serce OK.Coś mie wydaje mi sie zeby to byla newrica.MRI-powiekszona szyszynka z torbiela i zmiana demielizacyjna w kolanie ciała modzelowatego.

Wyniki badan powinna Pani skonsultować z lekarzem. Być może zaleci on także jakieś dodatkowe badania. Przy diagnozowaniu zaburzeń nerwicowych (wyrażających się głównie w psychosomatycznych objawach) ważne jest wykluczenie przyczyn somatycznych. Odnośnie kwestii nerwicy, odpowiedź na Pani pytanie możliwa będzie po konsultacji u lekarza psychiatry bądź psychologa. Ważne są objawy, jakich Pani doświadcza, ale też i Pani sytuacja, ewentualne inne schorzenia.