Uczucie kręcenia się w głowie i ból karku

Witam mam pytanie od jakiegoś czasu mam uczucie że kręci mi się w glowie nie tracę równowagi tylko to takie uczucie jakbym nie chodzila na własnych nogach często siedzę bez opierania się i później boli mnie kark czy to może być przyczyną

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe jako efekt nadwyrężenia mięśni karku lub zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, jednak bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie można stwierdzic tego z całą pewnością. Sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ przyczyn zawrotów głowy jest bardzo wiele.