Uczucie kulki w przełyku i ból głowy

Od jakiegoś czasu mam uczucie kulki w przełyku wcześniej miałam to przed snem dzisiaj już całymi dniami to mam do tego od paru dni boli mnie głowa jest to ból od skroni aż po czoło. Cały czas próbuje jakoś zlikwidować tą kulkę dużo pije próbuje ją odbeknąć ale bez rezultatów. Jestem także niskociśnieniowcem zazwyczaj moje ciśnienie to 95/60 skacze mi te ciśnienie to 140/85 i wtedy żyły u lewej ręki przy dotykaniu mnie szczypią. Nie mam apetytu i ciągle jestem zmęczona.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniana gula w przełyku to najczęściej objaw chorób lub dolegliwości związanych z żołądkiem. Wskazana jest konsultacja z gastrologiem. Warto wykluczyć refluks żołądkowo- przełykowy lub gastritis.