Uczucie lania wrzątkiem na jajnik

Witam. Od pewnego czasu odczuwam w okolicy prawego jajnika dziwne uczucie jakby ktoś lał mi tam wrzątkiem. Co to może być. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. ASIA.

Lek. Katarzyna Szymczak

Problem może dotyczyć samego jajnika, zapalenie / torbiel albo struktur otaczających no ucisku przez jelita czy zrosty.w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam