Uczucie łaskotania w odbycie w godzinach wieczornych

Mam pewien problem od tygodnia czuje dziwny ból w odbycie tak jak by łaskodanie jest to bardzo denerwujące mam 19 lat raczej nie są to owsiki bo nie zauwarzyłem żadnego. Pojawia się to zawsze w godzinach wieczornych w dzień tego nie czuje w czasie robienia kupy nie czuje żadnego pieczenia jest tak jak zawsze czyli zwyczajnie nie wiem co się dzieje bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może są to hemoroidy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.