Uczucie lęków po zastosowaniu psychotropów

Sandra mam 34 lat Dlaczego po psychotropòw pojawa uczucia lękòw błagm was czy to minie ? odpowicie do punocy na wszystkie moje pytania błagam nie odrzucaj ich tylko piadakcie prosze was

Polecam kontakt z lekarzem, który dany lek przepisał.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza