Uczucie mdłości i seks bez zabezpieczenia

Witam,mam pytanie ostanio mam od 21-26 dniowe cykle miesiaczke mialam 28/12/2014 i skonczyla mi sie 31/12.2014 kochalam sie z chlopakiem 27,28,30,grudnia oraz 1,2 stycznia 2015 .dodam ze bez zapezpieczenia, Dzis mam dziwne uczucie jakby mdlosci,aczkolwiek zrobilam test ciozowy i wyszedl negatywny.chyba za wczesnie na sprawdzanie czy zaszlam w ciaze.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak za wcześnie proszę poczekać najlepiej do mniej więcej dnia spodziewanej miesiączki i wtedy gdy nie wystąpi proszę wykonać test ciążowy. W zależności od testu ciążowego być może któryś zaleca wcześniejszy okres czasu do wykonania testu. Proponuję rozejrzeć się w aptece.